Official Lake Placid 9'er Roster

1. James Appleton (Lake Placid, NY)

2. Josh Bliss (Lake Placid, NY)

3. Kristie Wikane (Stone Ridge, NY)

4. Eric Knutson (Albuquerque, NM)

5. Kirsten Ensafdaran (Albuquerque, NM)

6. Courtney Wilson (Morrisonville, NY)

7. Ian McGuire (Vernon, CT)

8. Matthew Haley - ULTRA (Queensbury, NY)

9. Sarah Frasier - ULTRA (Queensbury, NY)

10. Joshua Myers - ULTRA (Delmar, NY)

11. John Ehntholt - ULTRA (Granville, NY)

12. Tom Penders (Queensbury, NY)

13. Varda Lemonds (Clifton Park, NY)

14. Jeffrey Lemonds (Clifton Park, NY)

15. Justine Mosher - ULTRA (Queensbury, NY)

16. Dillon Creen (Saugerties, NY)

17. Janet M Stein (Saranac Lake, NY)

18. Alain Chevrette (Quebec, Canada)

19. Lauren Robertello (Saranac Lake, NY)

20. Arlene Zajac - ULTRA (Slingerlands, NY)

21. Shannon (Pinky) Pinkowski - ULTRA (Albany, NY)

22. Donna Blondell (Newark, NY)

23. Jim Costello - ULTRA - (Northport, NY)

24. Denise Mongillo - ULTRA - (Mechanicville, NY)

25. Ann Meehan (Newtown, CT)

26. Michael Meehan (Newtown, CT)

27. Nancy A. LaBaff - ULTRA - (Parishville, NY)

28. Benjamin Hamilton (Guilderland, NY)

29. Jeffrey Levitt (Albany, NY)

30. John Bennett (Vermontville, NY)

31. Wendy Feldman (Albany, NY)

32. Nancy Swete (Glenmont, NY)

33. Jenny Higgins (East Aurora, NY)

34. Greg Bassett (Basking Ridge, NJ)

35. Jack Whitney (Queensbury, NY)

36. Han Wah Ng (Clifton Park, NY)

37. John Fitzgerald (Lake Clear, NY)

38. Marta Quilliam (Morrisonville, NY)

39. Victoria Holdridge (Keeseville, NY)

40. Mary Jean Bland (Jay, NY)

41. Lori Clark (Peru, NY)

42. Hope Lloyd (South Glens Falls, NY)

43. Linda Kukol (Lake Hopatcong, NJ)

44. Ayden Wilber - ULTRA- (Cortland, NY)

45. Allysa Williams (Williston, VT)

46. Bradley Williams (Williston, VT)

47. Tracy Gutowski (Amsterdam, NY)

48. Sue Davenport (Pattersonville, NY)

49. Kari Seelman (Sauquoit, NY)

50. Bruce Coveny (Sauquoit, NY)

51. Michael E. Cady (Elmira, NY)

52. Doreen Alessi-Holmes (Long Lake, NY)

53. Shane Holmes (Long Lake, NY)

54. Peter M. Arthur- ULTRA- (Remsen, NY)

55. Guillaume Girard (Salaberry-de-Valleyfield, Quebec, Canada)

56. Mark A. Brown (Watervliet, NY)

57. Mary Jo Brown (Watervliet, NY)

58. Richard Erenstone (Lake Placid, NY)

59. Michael C. Kaiser (E. Patchogue, NY)

60. Jack DiLorenzo (Clifton Park, NY)

61. Troy Tetreault (Champlain, NY)

62. Mellissa Furnia (Lake Placid, NY)

63. Rob Osterhoudt (Clifton Park, NY)

64. Deb Osterhoudt (Clifton Park, NY)

65. Jesse Eyer (Clifton Park, NY)

66. Maryellen Eyer (Clifton Park, NY)

67. Jennifer Bonfanti ULTRA (Spencerport, NY)

68. Corrine Shambo (Lake Placid, NY)

69. Mark Meinrenken ULTRA (Glens Falls, NY)

70. Robert Shaw (Salem, NY)

71. Amanda Spence (Clifton Springs, NY)

72. Amanda Riggs ULTRA (Chazy, NY)

73. Joe Busch (Queensbury, NY)

74. Anton “Tony” Solomon (Ballston Lake, NY)

75. Noelle McCrum (Chestertown, NY)

76. Sue Coonrod (West Chazy, NY)

77. Charlene Gibb (Chestertown, NY)

78. Bridget Granger (North Creek, NY)

79. Randy Guyer (Malone, NY)

80. Bobbie Jo Cox (Malone, NY)

81. Richard LaBombard (Saranac Lake, NY)

82. Greg Hurley (Plattsburgh, NY)

83. Susan Sliva (Chestertown, NY)

84. Nancie Battaglia (Lake Placid, NY)

85. Maria Rinella (North River, NY)

86. Vinnie Rinella (North River, NY)

87. Eric Avery (Gansevoort, NY)

88. Liz Halloran (Clifton Park, NY)

89. Shane Curless (Brockville, Ontario, Canada)

90. Paul Curless (Brockville, Ontario, Canada)